Echipe de club

CSS Corabia:

  • campioana nationala junioare III, Alexandria 1993 si titlul de ”cea mai tehnica jucatoare”. Antrenor: Capruciu Ovidiu;
  • campioana nationala junioare III, Piatra Neamt 1994. Antrenori: Capruciu Ovidiu, Zapciroiu Danut.

Oltchim Rm.Valcea:

  • vicecampioana nationala junioare I si titlul de ”cea mai buna extrema dreapta a turneului”, Zalau 1997.Antrenori: Rosca Aurelian, Ciulei Maria;
  • campioana nationala junioare I, Rm Valcea 1998. Antrenori: Rosca Aurelian, Ciulei Maria;
  • campioana nationala senioare si castigatoare a Cupei Romaniei, 1999. Antrenori: Macovei Bogdan, Berbecaru Petre;
  • campioana nationala senioare, 2000. Antrenori: Macovei Bogdan, Berbecaru Petre;
  • vicecampioana nationala senioare, 2001. Antrenori: Tarca Mariana, Gherhard Ioan;
  • campioana nationala senioare si castigatoare a Cupei Romaniei, 2002. Antrenori: Tarca Mariana, Gherhard Ioan;
  • finalista a Cupei Cupelor, 2002. Antrenori: Tarca Mariana, Gherhard Ioan.

Rapid Bucuresti:

  • campioana nationala senioare, 2003. Antrenori: Margulescu Vasile, Pompiliu Popescu si Covaciu Gheorghe(din retur);
  • castigatoare a Cupei Romaniei, 2004. Antrenor: Covaciu Gheorghe;
  • vicecampioana nationala senioare, 2005. Antrenori: Covaciu Gheorghe, Cucuian Cristina.

Viborg HK:

  • campioana nationala senioare, 2006. Antrenori: Tomas Ryde, Susanne Munk Lauritsen;
  • castigatoare a Ligii Campionilor, 2006. Antrenori: Tomas Ryde, Susanne Munk Lauritsen;
  • vicecampioana nationala si castigatoare a Cupei Danemarcei, 2007. Antrenori : Tomas Ryde, Jakob Vestergaard;
  • campioana nationala si castigatoare a Cupei Danemarcei, 2008. Antrenori: Tomas Ryde, Jakob Vestergaard;
  • campioana nationala si castigatoare a Cupei Danemarcei, 2009. Antrenori: Jakob Vestergaard, Mette Klit. Selectionata in ”All Star Team”- campionat intern.
  • castigatoare a Ligii Campionilor, 2009. Antrenori: Jakob Vestergaard, Mette Klit;
  • campioana nationala a Danemarcei, 2009. Antrenori: Jakob Vestergaard, Mette Klit. Selectionata in ”All Star Team”- campionat intern.
  • castigatoare a Ligii Campionilor, 2010. Antrenori: Jakob Vestergaard, Mette Klit. Golghetera Ligii Campionilor, cu 103 goluri.

 

Echipa nationala

Junioare/tineret:

  • locul 4 CM junioare si selectionata in ”All star team”, Austria, 1997. Antrenori: Tadici Gheorghe, Sevistean Popa;
  • locul 1 CE tineret si selectionata in ”All star team”, Slovacia 1998. Antrenori: Musi Dumitru, Buca Mircea;
  • locul 1 CM tineret, selectionata in “All star team” si titlul de “cea mai completa jucatoare”, China 1999. Antrenori: Musi Dumitru, Buca Mircea.

Senioare:

  • locul 4 CM Norvegia, 1999. Antrenori: Macovei Bogdan, Tadici Gheorghe, Musi Dumitru;
  • locul 7 JO Sidney, 2000. Antrenori: Macovei Bogdan, Tadici Gheorghe, Musi Dumitru;
  • locul 4 CE Romania, 2000. Antrenori: Macovei Bogdan, Musi Dumitru;
  • locul 17 CM Italia, 2001. Antrenori: Musi Dumitru, Gherhard Ioan;
  • locul 7 CE Danemarca, 2002. Antrenori: Otelea Cornel, Rosca Aurelian;
  • locul 10 CM Croatia, 2003. Antrenori: Otelea Cornel, Rosca Aurelian;
  • locul 7 CE Ungaria, 2004. Antrenori: Otelea Cornel, Rosca Aurelian;
  • vicecampioana mondiala, Rusia 2005. Antrenori: Tadici Gheorghe, Musi Dumitru.

 

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •